Müşteriler


Gerçek müşteri deneyimlerini inceleyin.

Hastaların randevularını kolayca oluşturabilmek ve bunu takip edebilmek hayat kurtarıcı bir uygulama.


Dyt. Miray Türker Kaya

Diyetisyen - Mersin

Hastamın randevusunu oluşturuyorum geriye çok bir şey yapmak kalmıyor. Hasta ve bizim aramızda köprü görevi var diyebilirim.


Uzm. Dr. Deniz Kırçuval

Dermotoloji - İstanbul

30 Günlük Demo Hesabınızı Oluşturun ve Hemen Ücretsiz Deneyin.

Ücretsiz Deneyin

Hatırlatma SMSleri işimizi o kadar kolaylaştırıyor ki, danışan asla randevusunu kaçırmıyor. Bu sistem sayesinde danışan takibi yapmak çocuk oyuncağı.


Dyt. Burçin Çelikezer

Diyetisyen - İzmir

Hastaya karşı organize olmamızı kolaylaştırdı. Hasta daha önce hangi şikayetlerle gelmiş kalem kalem görebiliyorum. Çok memnunum.


Prof. Dr. Murat Tunç

Göz Hastalıkları - Ankara

Yüzlerce hastamız oluyor her görüşte şikayetlerini, kullandığı ilaçları, tedavi süreçlerini tekrar hatırlamama ve hastalarımı takip etmemde inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.


Uzm. Dr. İbrahim Bağçivan

Dahiliye, İç Hastalıkları - İstanbul

Hatırlatma SMS'inin gitmesi hastanın randevusunu unutmamasını sağlıyor. Hastalarımızın bilgi girişlerini sağlamak çok kolay. Hastalarımız da biz de çok memnunuz.


Uzm. Dt. Mehmet Emin Örük

Diş Hekimi - Mersin

Kolay bir uygulama. Her detayıyla işimizi oldukça kolaylaştırıyor.


Prof. Dr. Elvan İşeri

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Ankara

Sistem çok kolay ve kullanışlı. Hasta yoğunluğumuzda işimizi kolaylaştırıyor. Gayet hızlı çalışan bir yazılım. SMS hatırlatmalarıyla da hastalarımız zamanında randevularına geliyorlar.


Uzm. Dyt. Ezgi Sakar

Diyetisyen - İstanbul

Randevu SMS hatırlatmaları çok güzel çünkü geri dönüşleri arttırıyor. Hastanın randevusunu atlamamasını sağlıyor. Randevularımı da günlük ve aylık olarak düzenli takip edebiliyorum.


Uzm. Dr. Dt. Emel Yeşil Şahin

Diş Hekimi - Ankara

Çok memnunum. Hem benim hem asistanımın işini oldukça kolaylaştırdı. Hatırlatma SMS'leri sayesinde danışanlarımız randevularını unutmuyor ve zamanında geliyor.


Dyt. Halime Kazmacı

Diyetisyen - İstanbul

HastaTakibi'ni yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz, hem danışanların randevu saatlerini hatırlatmada hem de randevuya katılımlarının takibini kolaylaştırdığını görmekteyiz. Ayrıca bu uygulama merkezimizin de kurumsallığını desteklemektedir. Hem danışanlarımız, hem de biz memnunuz. Teşekkür ederiz.


Uzm. Psk. Oya Karaali Aktaş

Psikoloji - Van